ALTERNA Caviar Anti-Frizz Holiday Duo 250+250ML, ALTERNA

Komplektis Caviar Smoothing Anti-Frizz  Shampoo 250ml  + Caviar  Smoothing Anti-Frizz  Conditioner 250ml.

ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz Shampoo 250ml 
Kahu eemaldav šampoon

Luksuslik šampoon, mis eemaldab juustest kahu, aitab kahusust tõrjuda kuni 80% tõhusamalt, vähendab juustes pusasid ning kontrollib niisutatuse taset juukses, muudab juuksed siidiselt siledaks.  Sobib ideaalselt paksematele, tihedatele juustele.  Tulemuseks on siledamad, pehmemad ja kahuvabamad juuksed.

ALTERNA Caviar Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml
Kahu eemaldav juuksepalsam

Luksuslik palsam, mis eemaldab juustest kahu, aitab kahusust tõrjuda kuni 80% tõhusamalt, vähendab juustes pusasid ning kontrollib niisutatuse taset juukses, muudab juuksed siidiselt siledaks. Tõrjub väliskeskkonna niiskust. Sobib ideaalselt paksematele, tihedatele juustele.  Reguleerib niiskustaset juustes, muudab juuksed siidiselt siledaks, eemaldab ja tõrjub kahu ning vähendab juustes pusasid.  Tulemuseks on siledamad, pehmemad ja kahuvabamad juuksed.

Tehnoloogia

  • Climate Shield Complex®:  Patenditud tehnoloogia, mis reguleerib niiskustaset juustes vastavalt õhuniiskuse tasemele keskkonnas, et juuksed oleksid kahuvabad, pehmed ja siledad kuni 72 tundi.

Põhitoimeained

  • Abessiinia õli:  Niisutab, lisab läiget, tugevdab ja muudab juuksed kergemini käsitletavaks
  • Avokaado õli:  Sisaldab A-, B-, D- ja E-vitamiini, mis niisutavad, taastavad ja toidavad juukseid.
  • Kameelia õli:  Sisaldab oomega-6 rasvhappeid ja antioksüdante, mis lisavad läiget, kaitsevad vabade radikaalide eest ja taastavad ning hooldavad juukseid, juuksed on pehmemad ja kergemini käsitletavad.
  • Kaaviari ekstrakt: Sisaldab rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis siluvad, niisutavad ja lisavad läiget ning elastsust juustele
Antud tootele pole veel ühtegi kommentaari lisatud.
Kommentaaride lisamiseks peab olema sisselogitud.