LONDON LABS Exfoliator And Scalp Mask Duo 2x20ML, LONDON LABS %%%

Juuksehooldus algab peanahka taastavast hooldusest. Korrapärane peanahahooldus tagab puhtad avatud poorid ja juuksejuured ning naha, mis hingab ja on valmis toitaineid vastu võtma.

Komplekt sisaldab:

Exfoliator peanaha koorija 20 ml

Puhastab õrnalt peanahka, eemaldades rasu ja surnud naharakud.

  • Viigikaktuse õli sisaldavad looduslikud jojobavaha pärlid toimivad esmalt koorijana, millest eraldub seejärel niisutav õli. Lihtsasti mahaloputatav. PATENTEERITUD.
  • Suhkrugraanulid on suurepärased looduslikud koorijad, mis lahustuvad peanahale masseerimise ajal ja neid on lihtne maha loputada.
  • Hüdrolüüsitud viigikaktuse õieekstrakt stimuleerib looduslikuks koorimisprotsessiks vajalikku nahaensüümide aktiivsust, soodustades rakkude uuenemist. PATENTEERITUD.

Scalp Mask 20 ml

Peanaha mask, mis toidab juukseid juurtest alates.

  • Viigikaktuse õli -  imiteerib suurepäraselt naha loomulikku rasueritust. See toidab, niisutab ja taastab nahka, aeglustab naha vananemist ning vähendab põletikku. Imendub kiiresti sügavale nahka.
  • Hariliku punandi (Fumaria officinalis) ekstrakt kaitseb ja rahustab peanahka. Leevendab keemiliste juuksehooldusvahendite põhjustatud ärritust ja sügelust. PATENTEERITUD.
Antud tootele pole veel ühtegi kommentaari lisatud.
Kommentaaride lisamiseks peab olema sisselogitud.